Tillbaka till samtliga rapporter

På lekplats famla ica tomten

Anonym rapport i kategori Lekplatser, 17:06, fredag 28 maj 2021

Skickades till Ale kommun, 4 minuter senare

Det finns en scen där, med en ramp. Där rampen går över till scengolv är det en bräda har svält. Ärmar inte uppmärksam så snubblar man på den.

Brädan är bara skruvades 1 skruv. Borde vara 2.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Vi är där med vårat barnbarn.

    Postat anonymt 17:09, fredag 28 maj 2021

  • Hej och tack för din felanmälan.

    Vi på kontaktcenter i Ale kommun har tagit emot ditt ärende och skickar det vidare till ansvarig verksamhet, hälsningar kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat anonymt 10:04, måndag 31 maj 2021

  • Hej, detta är nu åtgärdat. Hälsningar kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 08:28, fredag 11 juni 2021

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.