Tillbaka till samtliga rapporter

På lekplats famla ica tomten

Rapporterat i kategori Lekplatser av Carola karlsson, 17:06, fredag 28 maj 2021

Skickades till Ale kommun, 4 minuter senare

Det finns en scen där, med en ramp. Där rampen går över till scengolv är det en bräda har svält. Ärmar inte uppmärksam så snubblar man på den.

Brädan är bara skruvades 1 skruv. Borde vara 2.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Vi är där med vårat barnbarn.

    Postat av Carola Karlsson 17:09, fredag 28 maj 2021

  • Hej och tack för din felanmälan.

    Vi på kontaktcenter i Ale kommun har tagit emot ditt ärende och skickar det vidare till ansvarig verksamhet, hälsningar kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat anonymt 10:04, måndag 31 maj 2021

  • Hej, detta är nu åtgärdat. Hälsningar kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat av Ale kommun (Kontaktcenter) 08:28, fredag 11 juni 2021

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?