Tillbaka till samtliga rapporter

Nedskräpning vid bäcken

Anonym rapport i kategori Nedskräpning, 16:03, fredag 28 maj 2021

Skickades till Ale kommun, 2 minuter senare

Bäcken ovanför Westerbyvägen är väldigt nedskräpad av stora metallsaker och annat skräp. Har sett ut så ganska länge

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej och tack för din felanmälan.

    Vi på kontaktcenter i Ale kommun har tagit emot ditt ärende och skickar det vidare till ansvarig verksamhet, hälsningar kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat anonymt 10:08, måndag 31 maj 2021

  • Hej Tack för informationen vi har varit där och städat av i dag .

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 11:49, fredag 4 juni 2021

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.