Tillbaka till samtliga rapporter

Rishög

Anonym rapport i kategori Nedskräpning, 16:00, fredag 28 maj 2021

Skickades till Ale kommun, 5 minuter senare

Efter ni tog ner träd i höstas så la ni riset vid allmänningen och där ligger det fortfarande kvar

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej och tack för din felanmälan.

    Vi på kontaktcenter i Ale kommun har tagit emot ditt ärende och skickar det vidare till ansvarig verksamhet, hälsningar kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat anonymt 10:05, måndag 31 maj 2021

  • Hej Vi har beställt borttransport av rishögen så det kommer att städas upp. Mvh Henrik Thell

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 13:23, tisdag 8 juni 2021

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.