Tillbaka till samtliga rapporter

Två döda träd i dungen

Rapporterat i kategori Träd och buskage av Ellinor Törnqvist, 15:58, fre 28 maj 2021

Skickades till Ale kommun, 1 minut senare

Två döda träd

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej och tack för din felanmälan.

    Vi på kontaktcenter i Ale kommun har tagit emot ditt ärende och skickar det vidare till ansvarig verksamhet, hälsningar kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat av Ale kommun (Kontaktcenter) 10:02, mån 31 maj 2021

  • Fortfarande öppen, via enkät, 12:55, sön 27 juni 2021

  • Hej! De döda träden står fortfarande kvar.

    Postat av Ellinor Törnqvist 07:54, lördag 28 maj 2022

  • Hej och tack för din återkoppling. Vi undersöker om det finns någon uppdatering gällande träden. Hälsningar kontaktcenter

    Postat av Ale kommun (Kontaktcenter) 08:29, måndag 30 maj 2022

  • Hej. Kommunen har bara varit ute och tittat och bedömt, parken kommer ut till hösten och tar ner de döda träden. Mvh Annelie Menander

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat av Annelie Menander 13:39, torsdag 14 juli 2022

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?