Tillbaka till samtliga rapporter

Jordhög

Rapporterat av Android i kategorin Park, träd och buskage, anonymt 15:46, fredag 28 maj 2021

Skickades till Klippans kommun, 4 minuter senare

Hur länge ska jordhögen ligga kvar på busshållplatsen för skolbussarna ?

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Borttagen

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 15:04, måndag 19 juli 2021

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.