Tillbaka till samtliga rapporter

Påkörd lyktstolpe

Rapporterat av Android i kategorin Gatubelysning, anonymt 14:20, onsdag 26 maj 2021

Skickades till Ale kommun, 4 minuter senare

Påkörd lyktstolpe som behöver fixas.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej och tack för din felanmälan.

    Vi på kontaktcenter i Ale kommun har tagit emot ditt ärende som skickas vidare till ansvarig entreprenör, hälsningar kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat anonymt 10:17, torsdag 27 maj 2021

  • Stolpen tillhör ej kommunen. Christian mailar kontaktcenter.

    Tillstånd ändrat till: inte kommunens ansvar

    Postat anonymt 11:01, torsdag 27 maj 2021

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?