Tillbaka till samtliga rapporter

Montera ny armatur stolpe 1868

Rapporterat av iOS i kategorin Gatubelysning, anonymt 09:46, tisdag 25 maj 2021

Skickades till Ale kommun, 4 minuter senare

Armaturen ligger på lagret. Borra om fästen på firman

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Ny armatur

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 07:24, onsdag 2 juni 2021

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.