Tillbaka till samtliga rapporter

Trasiga gungor

Rapporterat av iOS i kategorin Lekplatser av Jakob Doshé, 11:43, måndag 24 maj 2021

Skickades till Ale kommun, 2 minuter senare

Gungor är trasiga och saknar delar.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej Denna lekplats är inget som vi ombesörjer det är bostadsrättsföreningen eller samfälligheten som har hand om detta mvh Henrik Thell

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 13:09, måndag 24 maj 2021

  • Fortfarande öppen, via enkät, 20:48, måndag 21 juni 2021

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?