Tillbaka till samtliga rapporter

Vägen behöver underhållas, det är djupa hål i vägen.

Anonym rapport i kategori Gator, skyltar och parkering, 22:48, torsdag 20 maj 2021

Skickades till Klippans kommun, 2 minuter senare

Vägunderhållet sköts inte, vägen är alltid full med djupa hål. Många använder denna väg som genomfart och den har tack vare detta en hög belastning.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Enskild väg- hanteras av fastighetsägarne längs vägen.

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 16:13, måndag 19 juli 2021

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.