Tillbaka till samtliga rapporter

Luktar fruktansvärt

Rapporterat av Android i kategorin Nedskräpning och klotter, anonymt 18:06, måndag 17 maj 2021

Skickades till Klippans kommun, 4 minuter senare

Något ruttet

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?