Tillbaka till samtliga rapporter

Glaset är sönder

Rapporterat av iOS i kategorin Gatubelysning, anonymt 11:19, måndag 17 maj 2021

Skickades till Skurups kommun, mindre än en minut senare

Glaset är sönder, vet ej om lampan lyser

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?