Tillbaka till samtliga rapporter

Grus på vägen

Rapporterat av Android i kategorin Vägar (Övriga), anonymt 23:10, söndag 16 maj 2021

Skickades till Ale kommun, mindre än en minut senare

Grus på korsningen som kan vara farlig. Bil däck kan trycka ut den med hög fart mot alla hus och bilar i närheten.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej och tack för din felanmälan.

    Vi på kontaktcenter i Ale kommun har tagit emot ditt ärende. Denna väg är enskild och omhändertas av Bohus-Surte vägförening. Ditt ärende skickas vidare dit, hälsningar kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat anonymt 10:38, måndag 17 maj 2021

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?