Tillbaka till samtliga rapporter

Fattas en bräda på bänken

Rapporterat av iOS i kategorin Park/Grönyta, anonymt 10:27, måndag 17 maj 2021

Skickades till Ale kommun, 3 minuter senare

Hej. Det fattas en bräda på vilobänken på Föteborgsvägen mellan Surte/Bohus

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej och tack för din felanmälan.

    Vi på kontaktcenter i Ale kommun har tagit emot ditt ärende och skickar det vidare till ansvarig verksamhet, hälsningar kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat anonymt 10:45, måndag 17 maj 2021

  • Hej den är utbytt Mvh Henrik Thell

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 15:32, torsdag 20 maj 2021

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.