Tillbaka till samtliga rapporter

Nerskräpning

Rapporterat av iOS i kategorin Nedskräpning, anonymt 20:43, söndag 16 maj 2021

Skickades till Forshaga kommun, 2 minuter senare

Bara massa skräp, som tallrikar, glas osv. En halv cykel

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Tack för informationen! Det är inte kommunal mark utan det tillhör Carl-Eriks Sportcenter.

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 14:49, måndag 17 maj 2021

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.