Tillbaka till samtliga rapporter

Skräp

Rapporterat av Android i kategorin Nedskräpning, anonymt 18:02, onsdag 12 maj 2021

Skickades till Ale kommun, 2 minuter senare

Sopsäck.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • .

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat anonymt 11:40, fredag 14 maj 2021

  • Hej Det är borttaget Mvh Henrik Thell

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 10:22, tisdag 18 maj 2021

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.