Tillbaka till samtliga rapporter

Stopp i markbrunn

Rapporterat av Android i kategorin Igensatt brunn, anonymt 18:01, onsdag 12 maj 2021

Skickades till Ale kommun, 4 minuter senare

Verkar vara helt stopp i brunnen. Känner man med en pinne känns det som massa sand och grus. Bör åtgärdas av ex spol/sugbil.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Felaktig position. Avslutar ärendet

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 18:05, onsdag 12 maj 2021

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.