Tillbaka till samtliga rapporter

Sopsäckar

Rapporterat av Android i kategorin Nedskräpning, anonymt 17:52, onsdag 12 maj 2021

Skickades till Ale kommun, 3 minuter senare

Sopsäckar dumpade.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej och tack för din felanmälan.

    Vi på kontaktcenter i Ale kommun har tagit emot ditt ärende och skickar det vidare till ansvarig verksamhet, hälsningar kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat anonymt 11:36, fredag 14 maj 2021

  • Hej Det är borttaget Mvh Henrik Thell

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 10:24, tisdag 18 maj 2021

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.