Tillbaka till samtliga rapporter

Vi har en digital hastighetsmätare innan skolan. Den skylten är stendöd.

Anonym rapport i kategori Övrigt, 12:43, onsdag 12 maj 2021

Skickades till Forshaga kommun, 1 minut senare

Skylten är stendöd och har varit det i flera månader. Vad är det för vits och sätta upp en hastighetsmätare/skylt inför skolan och den inte funkar??

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Batteribyte/ev koppla in el till displayen kommer att åtgärdas inom en snar framtid./Forshaga kommun

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat anonymt 14:11, onsdag 12 maj 2021

  • Frågeformulär ifyllt av rapportören; Tillstånd ändrat till: Löst, 16:18, onsdag 9 juni 2021

  • Skylten är död igen. Den höll i cirka 1vecka.

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 07:43, måndag 16 augusti 2021

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.