Tillbaka till samtliga rapporter

Mörkt

Rapporterat av iOS i kategorin Gatubelysning, anonymt 23:04, söndag 16 maj 2021

Skickades till Ale kommun, 1 minut senare

Gatulampa lyser ej på en vecka.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej och tack för din felanmälan.

    Vi på kontaktcenter i Ale kommun har tagit emot ditt ärende som skickas vidare till ansvarig entreprenör. Enstaka lampor lagas under följande månader; februari, april, juni, augusti, oktober och december. Hälsningar kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat anonymt 10:34, måndag 17 maj 2021

  • Hej och tack för din felanmälan.

    Vi på kontaktcenter i Ale kommun har tagit emot ditt ärende som skickas vidare till ansvarig entreprenör. Enstaka lampor lagas under följande månader; februari, april, juni, augusti, oktober och december. Hälsningar kontaktcenter ny ljuskälla

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 07:21, onsdag 2 juni 2021

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.