Tillbaka till samtliga rapporter

Kollat

Rapporterat av iOS i kategorin Nedskräpning och klotter, anonymt 11:18, måndag 10 maj 2021

Skickades till Klippans kommun, 2 minuter senare

Hej! Jag var nere vid ån igår .. men det var inte hämtat några säckar. Så jag gör en ny rapport om nedskräpning.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?