Tillbaka till samtliga rapporter

Bråte

Rapporterat av Android i kategorin Nedskräpning, anonymt 17:45, tisdag 4 maj 2021

Skickades till Ale kommun, 4 minuter senare

Det ligger bråte och stenar mitt på vägen. Risk för skador på bilar och gående

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej och tack för din felanmälan.

    Vi på kontaktcenter i Ale kommun har tagit emot ditt ärende och skickar det vidare till ansvarig verksamhet, hälsningar kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat anonymt 11:02, onsdag 5 maj 2021

  • Hej Vi har varit och sett över området och inte hittat något. Mvh Henrik Thell

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 11:42, onsdag 5 maj 2021

  • Hej En del har kanske körts/ blåstes bort med bilarna men det en liten del kvar vid busshållplatsen/cykel undergången nära båtmanförskola samt lite makadam i mitten av vägen vid korsning. Jag själv körde häromdagen på en stor träbit som legat där.

    Postat anonymt 08:49, torsdag 6 maj 2021

  • Fortfarande öppen, via enkät, 22:50, tisdag 1 juni 2021

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?