Tillbaka till samtliga rapporter

Nedskräpning

Rapporterat av iOS i kategorin Nedskräpning, anonymt 19:41, måndag

Skickades till Göteborgs kommun, 4 minuter senare

Problemet fortsätter i enormt födeav skräp sätter upppresenningarcstolar mattor mm

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?