Tillbaka till samtliga rapporter

Oskyltade farthinder

Rapporterat i kategori Vägmärken och skyltar av Urban, 17:31, måndag 3 maj 2021

Skickades till Forshaga kommun, 4 minuter senare

Farthinder utan skyltning uppsatta

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Vi kollar på det.

    Tillstånd ändrat till: Utreds

    Postat av Forshaga kommun 08:11, tisdag 4 maj 2021

  • Farthinder borttagna.

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat av Forshaga kommun 10:55, onsdag 8 september 2021

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?