Tillbaka till samtliga rapporter

Sand

Rapporterat av Android i kategorin Vägar (Övriga), anonymt 15:28, måndag 3 maj 2021

Skickades till Ale kommun, 1 minut senare

När ska gruset bort på Arnes väg?

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej och tack för din felanmälan.

    Vi på kontaktcenter i Ale kommun har tagit emot ditt ärende. Denna väg är enskild och omhändertas av Skepplanda vägförening. Ditt ärende skickas vidare dit. Såvitt vi vet så håller de på med sandupptagningen nu. Vi avslutar ärendet men skickar en påminnelse tills vägföreningen, hälsningar kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 16:37, måndag 3 maj 2021

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.