Tillbaka till samtliga rapporter

Trasig lampa

Rapporterat av iOS i kategorin Gatubelysning, anonymt 22:47, söndag 2 maj 2021

Skickades till Surahammar, 3 minuter senare

Femte lampan efter Brobacksgatan fungerar inte

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Felanmäld till vattenfall för reparation

    Tillstånd ändrat till: Åtgärd är schemalagd

    Postat anonymt 07:27, måndag 3 maj 2021

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?