Tillbaka till samtliga rapporter

Däck och sopsäck

Rapporterat av Android i kategorin Nedskräpning och klotter, anonymt 13:39, söndag 2 maj 2021

Skickades till Klippans kommun, mindre än en minut senare

Skräp slängt

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Åtgärdas inom kort,.

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 16:04, måndag 19 juli 2021

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.