Tillbaka till samtliga rapporter

Stora hål,går knappt att cykla mellan groparna

Anonym rapport i kategori Vägar (Övriga), 16:56, lör 1 maj 2021

Skickades till Hofors kommun, 3 minuter senare

Stora hål.går knappt att cykla mellan groparna

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Tack för rapporten! Mvh Hoforshus

    Tillstånd ändrat till: Utreds

    Postat anonymt 07:19, mån 3 maj 2021

  • Gammelgårdsvägen

    Postat anonymt 16:40, tis 31 augusti 2021

  • Är åtgärdat. MVH Hoforshus AB

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 11:40, tis 19 oktober 2021

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.