Tillbaka till samtliga rapporter

Stora hål,går knappt att cykla mellan groparna

Rapporterat i kategori Vägar (Övriga) av Bror Henriksen, 16:56, lördag 1 maj 2021

Skickades till Hofors kommun, 3 minuter senare

Stora hål.går knappt att cykla mellan groparna

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Tack för rapporten! Mvh Hoforshus

    Tillstånd ändrat till: Utreds

    Postat anonymt 07:19, måndag 3 maj 2021

  • Gammelgårdsvägen

    Postat av Per Tysklind 16:40, tisdag 31 augusti 2021

  • Är åtgärdat. MVH Hoforshus AB

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 11:40, tisdag 19 oktober 2021

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?