Tillbaka till samtliga rapporter

Nedskräpning längs vägen

Rapporterat i kategori Vägar (Övriga) av Karl Axel Carlsson, 13:16, lördag 1 maj 2021

Skickades till Östra Göinge kommun, 4 minuter senare

I dikeskanten utmed väg M 2099, söder om Tågaröd, ligger det ganska mycket skräp, bl.a. en del större saker.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?