Tillbaka till samtliga rapporter

Gatlampan vid Rönnliden 31 är mkt svag och ger inget sken alls på gatan.

Anonym rapport i kategori Gatubelysning, 11:35, torsdag 20 maj 2021

Skickades till Forshaga kommun, 5 minuter senare

Svag belysning har noterats under hela vintern.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Klart

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 06:52, onsdag 26 maj 2021

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.