Tillbaka till samtliga rapporter

Trafik på cykelbana

Anonym rapport i kategori Vägar (Övriga), 11:04, tisdag 27 april 2021

Skickades till Ale kommun, mindre än en minut senare

Hej! Stenarna som hindrar fordon att köra på cykelbanan är ej tillbaka lagda efter vinterns snöskottning samt vårens städdagar. Mkt barn i omlopp då vägen leder till skolan.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej och tack för anmälan. Denna finns redan; https://fixamingata.se/ report/ 24303 Hälsningar kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Finns redan

    Postat anonymt 11:32, tisdag 27 april 2021

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.