Tillbaka till samtliga rapporter

Saknas lock betäckning på brandpost!

Rapporterat av iOS i kategorin Vatten och avlopp, anonymt 09:02, tisdag 27 april 2021

Skickades till Ale kommun, 2 minuter senare

Cyklister/gående kan skadas allvarligt..!

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej och tack för din felanmälan.

    Vi på kontaktcenter i Ale kommun har tagit emot ditt ärende och skickar det vidare till ansvarig verksamhet, hälsningar kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat anonymt 10:38, tisdag 27 april 2021

  • Hej, detta är åtgärdat och tack för att du skickade in detta på Fixa min gata

    Mvh Tobbe Engström

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 08:09, onsdag 5 maj 2021

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.