Tillbaka till samtliga rapporter

Ett löst brunnslock

Anonym rapport i kategori Vägar (Övriga), 20:29, lördag 24 april 2021

Skickades till Malmö kommun, 1 minut senare

Ett brunnslock smäller och låter väldigt mycket varje gång en bil kör över det, vilket händer ungefär var 10:e sekund, dygnet runt. Detta är otroligt störande och pågår hela dagarna och nätterna.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?