Tillbaka till samtliga rapporter

Trasig parkering till förskola

Anonym rapport i kategori Parkering, 08:57, mån 5 oktober 2015

Skickades till Skurups kommun, 3 minuter senare

Stora hål mellan asfalt och grusparkering vilket gör det svårt parkera så att barnen kan komma ur bilarna utan att få blöta skor när det regnat. Några hål är upp till en meter i diameter. Detta har varit så här sedan mitt barn började på förskolan i augusti 2014.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Frågeformulär ifyllt av rapportören; Tillstånd ändrat till: Löst, 08:33, tis 3 november 2015

  • Frågeformulär ifyllt av rapportören

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 08:33, tis 3 november 2015

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.