Tillbaka till samtliga rapporter

Brunnslock borta

Rapporterat av Android i kategorin Vägar (Övriga), anonymt 08:48, onsdag 21 april 2021

Skickades till Forshaga kommun, 2 minuter senare

Brunnslock borta vid Bävergatan 30.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Klart.

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat av Forshaga kommun 11:35, onsdag 21 april 2021

  • Gatubelysning på skivudden har varit tänd dygnet runt sedan i måndags.

    Postat av Hans Lindqvist 15:49, onsdag 9 juni 2021

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?