Tillbaka till samtliga rapporter

Trasig del utegym

Rapporterat av iOS i kategorin Övrigt, anonymt 21:01, måndag 19 april 2021

Skickades till Forshaga kommun, 3 minuter senare

Bultar har lossnat. Hävstångens funktion är ur spel. Se bild.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Åtgärdat!

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 15:01, torsdag 29 april 2021

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.