Tillbaka till samtliga rapporter

Hej igen,kan ni snälla skicka någon som kan beskära träd bakom vårt hus

Anonym rapport i kategori Träd och buskage, 15:44, måndag 19 april 2021

Skickades till Ale kommun, 1 minut senare

Grannarna har anmält samma problem bakom sina hus,och då har detta åtgärdats. Min förening har anmält det med Älvornas väg 46 Vill inte att någon olycka händer till ni tagit tag i detta. Både björkarna och stora tallträd är för nära vårt hus.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?