Tillbaka till samtliga rapporter

Krossat glas på trottoar/gångväg

Anonym rapport i kategori Nedskräpning, 06:10, måndag 19 april 2021

Skickades till Ale kommun, 4 minuter senare

Krossat glas på trottoar /gångväg

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej det är bortstädat . Mvh Henrik Thell

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 11:21, måndag 19 april 2021

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?