Tillbaka till samtliga rapporter

Skräpigt längs hela busshållplatsen vid göteborgsvägen 104 .saknas papperskorg

Rapporterat i kategori Nedskräpning av Veronica, 16:37, tisdag 13 april 2021

Skickades till Ale kommun, 3 minuter senare

Det saknas papperskorg vid busshållplatsen utanför göteborgsvägen 104 . (Björklövsvägen) Detta innebär att folk som står där slänger sitt skräp på marken och det är nu fullt i diket och häcken längs med hållplatsen.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej och tack för din felanmälan.

    Vi på kontaktcenter i Ale kommun har tagit emot ditt ärende och skickar det vidare till ansvarig verksamhet, hälsningar kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat anonymt 13:13, onsdag 14 april 2021

  • Vi har städat och satt dit en papperskorg . Mvh Henrik Thell

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 13:12, torsdag 15 april 2021

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?