Tillbaka till samtliga rapporter

Krossad glasflaska

Anonym rapport i kategori Nedskräpning, 16:31, fredag 9 april 2021

Skickades till Forshaga kommun, 4 minuter senare

Krossad grön glasflaska på gångvägen, fanns inte där förra veckan. Många småbitar av glas.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Åtgärdat!

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 11:14, måndag 12 april 2021

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.