Tillbaka till samtliga rapporter

3-4 belysningsstolpar är nedsläckta längs gångvägen och på parkeringen vid aroseniusskolan

Anonym rapport i kategori Gatubelysning, 22:09, torsdag 8 april 2021

Skickades till Ale kommun, mindre än en minut senare

Såg det när jag promenerade där idag, väldigt mörkt

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej och tack för din felanmälan.

    Vi på kontaktcenter i Ale kommun har tagit emot ditt ärende som skickas vidare till ansvarig entreprenör, hälsningar kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat anonymt 15:51, fredag 9 april 2021

  • Löst

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 11:53, torsdag 15 april 2021

  • Fortfarande öppen, via enkät, 23:02, torsdag 6 maj 2021

  • Hej och tack för din felanmälan.

    Vi på kontaktcenter i Ale kommun har tagit emot ditt ärende som skickas vidare till ansvarig entreprenör. Enstaka lampor lagas under följande månader; februari, april, juni, augusti, oktober och december. Hälsningar kontaktcenter Löst

    Postat anonymt 12:51, fredag 4 juni 2021

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.