Tillbaka till samtliga rapporter

Nedskräpning

Rapporterat av Android i kategorin Nedskräpning, anonymt 06:56, torsdag 8 april 2021

Skickades till Östra Göinge kommun, 4 minuter senare

Dumpning av sopor

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Åtgärdat av serviceteamet

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 08:19, måndag 12 april 2021

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?