Tillbaka till samtliga rapporter

Grinden går inte att stänga

Rapporterat av iOS i kategorin Lekplatser, anonymt 12:56, onsdag 7 april 2021

Skickades till Ale kommun, 4 minuter senare

Som rubriken. Går inte att stänga.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej och tack för din felanmälan.

    Vi på kontaktcenter i Ale kommun har tagit emot ditt ärende och skickar det vidare till ansvarig verksamhet, hälsningar kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat anonymt 13:20, onsdag 7 april 2021

  • Grinden är åtgärdad Mvh Henrik Thell

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 15:32, måndag 12 april 2021

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.