Tillbaka till samtliga rapporter

Fullt med krossat glas på vägen

Anonym rapport i kategori Nedskräpning, 07:44, onsdag 7 april 2021

Skickades till Ale kommun, 1 minut senare

Krossat glas på vägen i över en vecka.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej och tack för din felanmälan.

    Vi på kontaktcenter i Ale kommun har tagit emot ditt ärende och skickar det vidare till ansvarig verksamhet, hälsningar kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat anonymt 08:48, onsdag 7 april 2021

  • Vi åker och åtgärdar det i dag . Mvh Henrik

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 08:27, torsdag 8 april 2021

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?