Tillbaka till samtliga rapporter

Gatlyktor som är sönder

Anonym rapport i kategori Gatubelysning, 12:36, tisdag 6 april 2021

Skickades till Skurups kommun, 3 minuter senare

Belysningen vid korsningen tänds ej och nästa gatlykta söderut blinkar med ojämna mellanrum.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej, Har anmält detta till vår entreprenör som har 45 dagar på sig att fixa felet.

    Mvh Kommunteknik

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat anonymt 13:29, tisdag 6 april 2021

  • Hej igen,

    Nu har ärendet åtgärdats.

    Tack för ni använt FixaMinGata.

    Hälsningar Skurups kommun

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 11:05, onsdag 5 maj 2021

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.