Tillbaka till samtliga rapporter

Trasig gatubelysning på Ängbacksgatan 1

Anonym rapport i kategori Gatubelysning, 07:43, tisdag 6 april 2021

Skickades till Forshaga kommun, 2 minuter senare

Trasig gatubelysning på Ängbacksgatan 1

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Klart

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 11:38, tisdag 20 april 2021

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.