Tillbaka till samtliga rapporter

Spegel trasig/borta

Rapporterat av iOS i kategorin Gång- och cykelbana, anonymt 12:25, söndag 28 mars 2021

Skickades till Lysekils kommun, 2 minuter senare

”Skvallerspegeln” på cykelbanan borta/trasig

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Den första återkoppling jag fått i ärendet. Passerade idag, spegeln ff borta.

    Postat anonymt 13:37, söndag 25 april 2021
    Fortfarande öppen, via enkät

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?