Tillbaka till samtliga rapporter

Bom?

Rapporterat av iOS i kategorin Parkering, anonymt 10:38, tisdag 23 mars 2021

Skickades till Ale kommun, 3 minuter senare

Varför är det ens en bom här? Är det nödvändigt. Kan ni ta bort den då många kör sönder gräset istället.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej och tack så mycket för anmälan! Vi skickar vidare detta till ansvarig enhet, hälsningar kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat anonymt 13:05, tisdag 23 mars 2021

  • Hej Bommen är öppen när det är tillåtet att parkera där som vid evenemang och andra tillställningar enl ök Att köra över gräset är ej tillåtet. Mvh Henrik Thell

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 08:57, onsdag 24 mars 2021

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.