Tillbaka till samtliga rapporter

Gatlampa ur funktion

Anonym rapport i kategori Gatubelysning, 18:53, onsdag 17 mars 2021

Skickades till Ale kommun, 1 minut senare

Lyktstolpen står mittemot Garverivägen 11

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej och tack för din anmälan.

    Ärendet skickas till ansvarig entreprenör. Enstaka lampor lagas under följande månader: Juni, augusti, oktober, december, februari, april.

    Hälsningar kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat anonymt 09:07, torsdag 18 mars 2021

  • Löst

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 14:23, tisdag 13 april 2021

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?